E-shopy (E-commerce)


WooCommerce šablony - E-shopy (e-commerce)WooCommerce šablony - WooCommerce je bezplatný plugin pro webový redakční systém WordPress, kterým získáte plnohodnotný e-shop. WooCommerce lze rozšířit o stovky dodatečných funkcí a doplňků. Celosvětově na WooCommerce běží 37% všech e-shopů.


Magento šablony - E-shopy (e-commerce)Magento šablony - Magento je profesionální Open Source řešení pro vytvoření vlastního e-shopu. Je jednou z předních nejrozšířenějších platforem na světě.


 

PrestaShop šablony - E-shopy (e-commerce)PrestaShop šablony - PrestaShop je Open Source e-shop, který umožní každému, abych si vybudoval vlastní internetový obchod zdarma. PrestaShop je možné rozšířit o další moderní funkce.


OpenCart šablony - E-shopy (e-commerce)OpenCart šablony - OpenCart je volně šířitelný internetových obchod. Patří k nejrychleji roustoucímu Open Source platformám na světě.

 


VirtueMart šablony - E-shopy (e-commerce)VirtueMart šablony - VirtueMart je Open Source rozšíření pro redakční systém Joomla. Může být použit jako internetových obchod nebo katalog zboží. Jedná se o třetí nejpoužívanější e-commerce systém na světě.


 

Zen Cart šablony - E-shopy (e-commerce)Zen Cart šablony - Zen Cart je profesionální internetevý obchod zdarma. Obsahuje mnoho funkcí, které je možné dále rozšiřovat. Česká lokalizace existuje pouze pro Front-end.Moto CMS 3 šablony - E-shopy (e-commerce)Moto CMS 3 e-shop - Nová generace hotových e-shopů, které jsou postaveny na technologii Moto CMS. Administrace a úprava e-shopu je neuvěřitelně jednoduchá a intuitivní. Moto CMS 3 e-shopy jsou vyrobeny pomocí nejnovějších trendů s moderním designem. V naší nabídce najdete stovky již hotových e-shopů tohoto systému.