O nás

S WebDron.cz si můžete vytvořit osobní web, firemní webové stránky nebo úspěšný e-shop velmi levně. V naší nabídce si vyberete z více než 30 000 různých šablon, rozdělených do tématických kategorií, které se hodí přesně na Vaše podnikání. Neustále přidáváme nové šablony, které zajistí perfektní vzhled a funkčnost vašich stránek a zkoumáme trh, abychom uplatnili nejlepší inovativní technologie. Samozřejmě bereme na vědomí potřeby svých zákazníků. Domníváme se, že naše pokrokové designy jsou vytvořeny dle nejmodernějších technologií.

Lidé si nás vybírají

Stále více uživatelů hledá hotová řešení pro své webové prezentace na WebDron.cz

Naším cílem je, aby uživatel měl možnost rychle a snadno vytvořit moderní web nebo e-shop. Po několika hodinách práce získáte skvělé webové stránky pro Vámi požadované účely. Zákazníci si nás cení, protože se neustále zlepšujeme v tom, co děláme. Výsledkem je vysoce kvalitní řešení - moderní web.

Široký sortiment šablon

Naše sbírka šablon je jednou z největších na Internetu

WebDron.cz má serióní přístup k vytváření dobrého webu. Díky nám si můžete vytvořit vlastní web během několika hodin. (Při použití jiných prostředků nebo vlastního designu to bude trva přibližně měsíc). Drtivá většina zákazníků dává přednost stránkám vytvořeným ze šablony a to nejen kvůli nízké ceně. Výběrem šablony z naší nabídky získáte nejrychlejší zbůsob jak vytvořit Váš vlastní projekt s profesionálním designem, který Vám vyhovuje. Každý měsíc se naše kolekce rozšiřuje průměrně o 500 nových šablon.

Co získáte s WebDron.cz

- Užitečné vestavěné funkce - Po zakoupení šablony budete mít přístup k mnoha vestavěným funcím. Toto vše je zahrnuto v ceně šablony, bez jakýchkoliv dodatečných nákladů

- Doporučení - Můžeme Vám doporučit šablon(y), které se nejlépe hodí pro Váš web.

- Instalace šablony - Nabízíme možnost instalace šablony našimi odborníky. Pokročilí uživatele zvládnou instalaci sámi.

- Webhosting - Nabízíme cenově výhodný a spolehlivý webhosting, který splňuje všechny parametry pro bezproblémový běh Vašeho webu. Garantujeme webhosting, který bude kompatibilní s Vašim projektem. Samozřejmě je možnost využít vlastní hosting, který bude kompatibilní.

- Doména - Zaregistrujeme pro Vás vhodnou internetovou doménu např.: www.vasefirma.cz, nastavíme A, MX záznamy nebo použijeme Vaši aktuální doménu.

- Web na klíč - Zakoupena šablona bude bude přizpůsobena dle vámi zaslaných podkladů - obsahové texty, obrázky, konfigurace kontaktního formuláře, implementace Google Mapy apod. V ceně této služby je započítáno vytvoření až 5 stran webu (např. O nás, Nabízíme, Ceník, Kontakt, Reference), které nevyžadují další nutnost programování. Nemusíte tedy již ztrácet čas s úpravou webu, vše uděláme za vás! Váše webová prezentace může být spuštěna během pár dní.

- E-shop na klíč - Pomůžeme Vám se spuštěním e-shopu na Vámi vybrané šabloně. Garantujeme, že náš webhosting bude kompatibilní se šablonou, kterou si vyberete.

- Všechny zdrojové soubory jsou Vaše - Zaručujeme, že šablona (web nebo e-shop) je ve Vašem vlastnictví a nejsou vyžadovány žádné dodatečné finanční náklady, kromě platby za webhosting a doménu (záleží na zákazníkovi zda bude využívat naše nebo konkureční služby). Všechny zdrojové soubory obdržíte uvnitř archivu.

Informace o společnosti Informace o společnosti

Certifikovaný partner TM